Ребрендінг Центру громадянських свобод
Слава Україні!
Протягом майже двох десятиліть нашої роботи як організація ми виросли, трансформувалися, набули нових компетенцій. За багато років ми відкинули все зайве і зосередилися на основному — просування правозахисних ідеї в Україні та світі.
Це багатокомпонентне завдання, яке включає адвокацію на національному та міжнародному рівнях, документування воєнних злочинів, боротьбу за притягнення винних до відповідальності, навчання стандартам прав людини тощо. Проте об’єднує всі ці напрямки бажання допомогти, скерувати та стати світлом у темряві.
Тож у Центрі громадянських свобод відбувся рефрешинг. Адже зміни навколо незворотно провокують зміни всередині.
Зовнішнє має відповідати внутрішньому. Так само брендинг організації має відображати її місію, принципи, цінності та напрямки роботи. Те, яким проєкт виглядає в очах команди, і як його діяльність сприймають ззовні. 
____
Символ
Символізм своєї діяльності ми бачимо в образі маяка, який є орієнтиром, опорою та часто порятунком. Саме він своїм світлом розганяє темряву та дає тим, хто загубився, надію і вказує шлях. Маяк, навіть коли навколо немає більше нічого, стоїть непохитно та впевнено, витримуючи бурі, холодний вітер та нещадність часу. Все вартує того, щоб урятувати від біди хоча б одну людину. І найяскравіша його частина — це фара самого маяка.
Новий логотип
Тут немає нічого зайвого, кричущого або надзвичайного. Чіткі геометричні форми, вписані одна в одну, — просто і зрозуміло. У цьому і є певна сила та глибина. Ми впевнені в тому, що робимо, для цього нам не потрібно вигадувати щось нове. Проте нам необхідно, щоб нас чули. Важливо, щоб люди, які потрапили в шторм, бачили це світло маяка і змогли дістатися до своєї мети. 
У логотипі використовується український шрифт Work. Також абсолютно зрозумілий, читабельний та класичний. 
Було
Стало
Назва
Назва залишається такою ж, адже це — наш особистий бренд. За цією назвою нас знають в Україні та в усьому світі, і в ній зашифрована вся наша багаторічна праця. 
Назва
Назва залишається такою ж, адже це — наш особистий бренд. За цією назвою нас знають в Україні та в усьому світі, і в ній зашифрована вся наша багаторічна праця. 
Рекомендації
Ми рекомендуємо використовувати виключно той логотип, який ви завантажили за покликанням або який вам особисто надали наші співробітники. Щодо розміщення у зображеннях / фото — ідеально підійде правий нижній кут. 
Зберігайте регістр (розмір літер) у назві організації. Українською: Центр громадянських свобод. Англійською: Center for Civil Liberties.
З будь-якими запитаннями щодо брендингу або використання супутніх матеріалів, звертайтеся на пошту: 

Автор брендингу: Антон Колотило.
Колір
Головним кольором ми залишили синій, видимий та сильний. Глибокий відтінок, який асоціюється зі свободою, з безкраїм мирним небом і широким безпечним морем. Чорний та білий кольори в комбінації з ним тільки підсилюють та підкреслюють насиченість. 
Deep Blue
+ Shine / Dark
#153AF5
Команда проєкту
Виконавча директорка: Саша Романцова
Комунікаційна директорка: Христина Бучковська
Дизайн: Антон Колотило
Копі
Design by Antuos 2023/24